تبلیغات در اینترنتclose
فعالیت های روزانه (آموزش زبان )
فعالیت های روزانه (آموزش زبان )

نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمارسال پاسخ
تعداد بازدید 3446
نویسنده پیام
mohammad آفلاین


ارسال‌ها : 70
عضویت: 9 /12 /1391
تشکرها : 3
تشکر شده : 5
فعالیت های روزانه (آموزش زبان )
اگر کلاس آموزشی سایت نوجوان ها را دنبال کرده باشید به خاطر دارید که در مورد زمان های زبان انگلیسی قبلا صحبت کردیم. بهتر است یادآوری کنیم که هنگام صحبت در مورد فعالیت های روزمره و عادت های رفتاریاز زمان حال ساده بهره می بریم

بیایید با واژه ها و کلمات مربوط به فعالیت های روزمره بیشتر آشنا شویم:What do you do on weekdaysدر طول روزهای هفته چه کاری انجام می دهید؟I usually get up at 6.00 a.m.من معمولا ساعت 6 صبح از خواب بلند می شوم.نکته:اختصار” ای ام” به معنای ساعات روزانه است. این ساعات از 12 نیمه شب تا 59-11 صبح ادامه دارد.I wash my face and pray.صورتم را می شویم و نماز می خوانم.I have a shower.دوش می گیرم.I get dressed.لباسم را عوض می کنم.I have breakfast.صبحانه می خورم.I usually leave home at 7.30. I sometimes go to work by bus.من معمولا ساعت 30-7 خانه را ترک می کنم. گاهی اوقات با اتوبوس به سرکار می روم.I get to work at8.00 a.m.ساعت8 به محل کارم می رسم.I finish work at 3.00 p.m.ساعت 3 کارم را تمام می کنم.نکته: کلمه اختصار “پی ام” ساعات بعد از 12 ظهر تا قبل از 12 شب را شامل می شود.I have dinner at 8.00 p.m.ساعت 8 شام می خورم.I go to bed at 11.00 p.m.ساعت 11 به رختخواب می روم.I usually sleep 7-8 hours a nightمعمولا بین 7 تا 8 ساعت در شب می خوابم.
نکته: در زبان انگلیسی قید زمان در آخر جمله آورده می شود.


منبع :نوجوان ها

امضای کاربر : خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند، مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
چهارشنبه 11 تیر 1393 - 12:57
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

Powered by Tem98 | Copyright © 2009 Rozblog Group